Ogłoszenie


#1 20-08-2012 14:03:43

 Risu

Nikczemna Pani Imperator

10436571
Skąd: Sweet Home Alabama
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 92
WWW

Risiowe drabułki~

Niedawno naszło mnie powołanie (buhahhah xD) na pisanie drabbli. Jakie są, oceńcie sami. Drabble to są te takie cosie po równo sto słów. Jak na razie napisałam dwa, ale to się może zmienić... No, i oczywiście, nie życzę sobie kopiowania. Enjoy (albo nie, huhu xD).


    - Błagam, daj mi chociaż zerknąć, co jest w środku! - Ron zawodził żałośnie od kilku ładnych godzin, ale Fred wydawał się być nieugięty. Tajemnicza, starannie zamknięta skrzynia pilnowana przez bliźniaków zaczynała powoli przyprawiać młodszego chłopaka o ból głowy. Im dłużej zastanawiał się, co się tam znajduje, tym bardziej zżerała go ciekawość. Stosował namowy, groźby i prośby, jednak dopiero, gdy zaczął dobierać się do George'a, uzyskał jakąkolwiek reakcję. Niestety, oberwał tylko z pięści w zęby, co wcale nie zbliżyło go do poznania sekretu dziwnego, podejrzanego kufra.
    Nadszedł jednak czas na rodzinne rozwiązanie zagadki. W pudle znajdowało się... kolejne, mniejsze tym razem, pudło.




    - MESHILIK! Co zrobiłeś biednemu Jyrgallowi?! - rudowłosa dziewczyna wydzierała się, odkąd spostrzegła, że jej ukochany przyjaciel wychodzi z pokoju inkuba dysząc i posapując cicho, z lekkim rumieńcem na twarzy, a za nim drugi czerwonooki, wcale nie w lepszym stanie. W jej głowie roiło się już od najczarniejszych scenariuszy. A co, jeśli...? Nie, absolutnie nie mogła tego tak zostawić! Koniecznie musiała się dowiedzieć, co było powodem podejrzanego wyglądu naga, natychmiast!
- A myślisz, że co niby robiliśmy? Dla twojej wiadomości, szarpaliśmy się o wielkiego lizaka. Wężyk wygrał. - jasnowłosy chłopak wystawił w jej stronę język i zatrzasnął drzwi swojego lokum tuż przed jej nosem.


Gwałcić, rabować, palić, mordować! *-*

Offline

 

#2 20-08-2012 14:31:24

 Mariko

Nigrum Criceta

19957424
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 68

Re: Risiowe drabułki~

Ekstra Krótkie ale dobre normalnie jak kryminał-zagadka na samym końcu wiadomo dopiero rozwiązanie zagadki lub odkrycie sprawcy. Biedny Ron bliźniaki go wymęczyli psychicznie.... jak i fizycznie, nieźle oberwał,<śmiałam się jak głupia>Za to, to drugie powaliło mnie, nawet nie chce się przyznawać jakie miałam myśli >///<!


Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi.

Offline

 

#3 20-08-2012 14:49:47

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Risiowe drabułki~

Ten drugi drabblak to kontynuacja tego, co napisała Khaazie? o.o
Nie no... x.x

Co do pierwszego to mi się chyba nawet podobał XDD


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#4 20-08-2012 15:28:32

 Risu

Nikczemna Pani Imperator

10436571
Skąd: Sweet Home Alabama
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 92
WWW

Re: Risiowe drabułki~

Generalnie drabble lubią zaskakiwać, Mariko. Cieszę się, że się podobało. :3

Każdy interpretuje jak chce, Marq~ Ale chyba raczej pisząc go miałam na myśli coś innego, muah. xD


Gwałcić, rabować, palić, mordować! *-*

Offline

 

#5 20-08-2012 16:21:37

 Khaazara

Forumowy Sucharek

43894731
Skąd: Krymtataria
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 255

Re: Risiowe drabułki~

Ewidentnie coś innego. W moim jednoznacznie chodziło o yaoice xD Aczkolwiek jak dla mnie skłamanie Nedii byłoby dość rozsądnym posunięciem xD"
Co do pierwszego drabbla... Taki sobie. Jednak spodziewałam się większej niespodzianki w środku, niż stare dobre, ograne drugie pudło. Natomiast tworek numer dwa abstrahując od wszelakich skojarzeń z moim szajsem, trzyma się o wiele lepiej


Can't learn to do something well?
Enjoy doing it poorly!

Offline

 

#6 20-08-2012 16:31:07

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Risiowe drabułki~

Dooooooooobre! xD
Drugie jest rozwalające xD
Choć w pierwszym zastanawiałam się sama, biedny Ron, dostał za pudełko w którym było pudełko Q.Q
No ale dobieranie się do własnego brata w celu uzyskania informacji? ...
...
...
Nie, nie będę tego próbowała xD
+


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#7 20-08-2012 18:11:55

 Carolinee

Diablica

Skąd: Najgłębsze czeluście Piekła
Zarejestrowany: 09-07-2012
Posty: 165

Re: Risiowe drabułki~

O. A wiesz Ty Risia, że już po tych dwóch drabblach podoba mi się Twój styl pisania? xD
No ładne, ładne, jednak pudełko nie było dla mnie zbyt dużą niespodzianką.
Za to drugi faktycznie można interpretować na wiele sposobów, jednak zdecydowana większość zinterpretowała go chyba na jeden... D:
Ale anyway, chciałabym zobaczyć więcej Twoich tworów~.


Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. 

Offline

 
Zawartość forum jest wytworem fikcji literackiej i pod żadnym pozorem nie należy naśladować powyższych treści.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
AIRBAB Moon Gate East