Ogłoszenie


#1 21-07-2012 16:49:10

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Książki, filmy, opowiadania, gry, które sprawiają że masz dreszcze...

Jak zauważyłam, jest kilka osób, które lubią się dosłownie bać.
Zakładam wątek w którym będziemy mogli podzielić się swoimi wrażeniami na temat wszystkiego co nas przeraża, od wolnych opowiadań, książek, filmów czy też gier...

http://www.gry-online.pl/galeria/gry13/1002840078.jpg
Gry:
Grałam w kilkanaście gier z gatunku "horror" jednak żadna mnie tak nie przeraziła jak pisałam w http://www.gry-online.pl/galeria/gry13/63727140.jpgjednym z wątków, Amnesia Mroczny Obłęd. Gry w stylu Resident Evil, Parasite Eve, czy też Dark Fall's 3 Zagubione Dusze nie zadziałały na moją wyobraźnię jak Amnesia czy też Penumbra Czarna Plaga. Uważam że te dwie gry biją puki co u mnie wszystkie do tej pory gry jakie grałam z gatunku horror.

Książki...
Jeżeli ktoś jest fanem strasznych historii, gdzie wyobraźnia działa jak nic, polecam pisarza bestseller'ów - Graham'a Masterton'a. Jedną z najsłynniejszych jego serii jest "Manitou" gdzie ten tytuł jest pierwszą częścią. Doskonałą książką jego jest również "Dżin". Puki co, nic na razie nie bije tych książek.
Czytałam kiedyś (nie doczytałam) książkę pod tytułem "Życie po życiu", były tam ciekawe informacje na temat śmierci klinicznej, nadprzyrodzonych zdolnościach ludzi, medium, i ogółem życia jako duszy. Od tamtej pory zaczęłam inaczej postrzegać TE sprawy ^^

Filmy:
Hmmm... Tutaj chyba powinnam poinformować że nie straszą mnie filmy w których bohater chodzi z piłą i zabija potworki czy czasami też ludzie, to mnie raczej odrzuca i sprawia że mój żołądek chce... Nieważne.
Amitiville w którym kochana dziewczynka na samym końcu mnie tak straszy że nie mogę spać ^ ^.
Klątwa... Nie dałam rady obejrzeć jej do końca, po prostu skitrałam ><. Ring w wersji japońskiej, czy też Shutter (Widmo). Nie wiem czemu, ale Japończycy potrafią pobudzić moją wyobraźnię abym bała się jak cholera...

Opowiadania...
Co do tego, raczej się wstrzymuję nad czytaniem czyiś blogów ze strasznymi opowieściami, wiem że to jest coś wymyślonego, może nie, ale jakoś ciężko mi jest wyobrazić sobie że jedna osoba miała ponad 10 niewyjaśnionych sytuacji, zawsze kiedy rodzice gdzieś wyszli czy z koleżankami... (Gdzie zwracam honor mojemu wujasowi, który dał mi ciekawą książkę i dzięki niej dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Co więcej, czytałam pamiętnik jednego z jego kolegów- pozwolił mi, od razu zaznaczam- w którym opisywał wszystko co robili razem jako nastolatkowie. Nie będę tego więcej czytała ><!), jednakże, jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły, chętnie się nimi podzielcie ^^.
Tak więc zapraszam do dyskusji na temat tego co Was straszy, a co wręcz śmieszy



Do każdego z tytułu który uważam za ciekawy, dałam link do recenzji

Ostatnio edytowany przez Terra (22-07-2012 22:14:46)


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#2 21-07-2012 20:14:30

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Książki, filmy, opowiadania, gry, które sprawiają że masz dreszcze...

Piątek 13, Haloween, Hellraiser i reszta klasyków. Nie całkiem się bałam, ale je kocham. Bałam się za to wszystkich filmów z serii 'Underworld' i Obcego.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#3 22-07-2012 17:42:58

 TaiyoMuun

Princess Amalia

38702222
Skąd: ja się tu wzięłam ?
Zarejestrowany: 13-07-2012
Posty: 50

Re: Książki, filmy, opowiadania, gry, które sprawiają że masz dreszcze...

Książka Tara Duncan. Niezbyt straszna ale momentami coś się działo ;D


Goście, denerwujesz mnie... a każdy twój wybryk skończy się tym że rzucę na ciebie paralitusa!

Offline

 
Zawartość forum jest wytworem fikcji literackiej i pod żadnym pozorem nie należy naśladować powyższych treści.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
RK Suite Hotel