Ogłoszenie


#1 08-07-2012 19:26:05

 Cherish

Wiśniowy Książę

Skąd: Cukiernia~
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 235
WWW

PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

PewDiePie jest znany z gameplayów do wielu gier, do których komentuje i nagrywa swoje reakcje.
Jedne z lepszych pochodzą z gry Amnesia: The Dark Descent
Tutaj podaję link do jego pierwszej przygody z tą grą, kiedy to tworzył do niej gameplay, nie znając jeszcze w niej nic, a nic...
Nie zapominajmy też, że grał sam w środku nocy

Amnesia PlaythroughtEP1
Następne części są podane na filmiku.

Najstraszniejsze według PewDie momenty z oryginalnej przygody:
EP1
EP2
Scream for his mom


I don't know if I am a boy
I don't know if I am a girl
I don't know how I got mad
I don't think I should get back

Offline

 

#2 20-07-2012 23:11:47

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

Mam Amnesie, wystarczyło żebym zobaczyła pierwszego gostka a już wyłączyłam grę i odinstalowałam ><!
Nie na moje nerwy takie gry...
Zwłaszcza jak jest ciemno, cicho, jestem sama w domu... *niepewnie się rozgląda* Mamusiu? *łzy w oczach*

A skoro lubi ktoś takie gry, polecam serię PENUMBRA, aktualnie mam 2 lub 3 część, nie pamiętam, ale też "słodkie" *niepewny uśmiech*

http://www.youtube.com/watch?v=uGR9Ts4NQR0 - trailer "mojej" części że tak to ujmę...

Ostatnio edytowany przez Terra (22-07-2012 22:15:54)


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#3 21-07-2012 12:33:54

 Carolinee

Diablica

Skąd: Najgłębsze czeluście Piekła
Zarejestrowany: 09-07-2012
Posty: 165

Re: PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

Terra, PewDie też gra w Penumbrę~ :3
Ale ja się zgodzę, nie dla mnie takie gry, na pewno nie. =w= Do tego jak jestem sama w domu, nigdy.
Już wolę oglądać jak PewDie w to gra, przynajmniej nie jest już straszne. Jego reakcje są doprawdy świetne.

Ostatnio edytowany przez Carolinee (22-07-2012 01:19:28)


Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. 

Offline

 

#4 21-07-2012 13:09:25

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

Carolinee napisał:

Terra, PewDie też gra w Prenumbrę~ :3
Ale ja się zgodzę, nie dla mnie takie gry, na pewno nie. Do tego jak jestem sama w domu, nigdy.
Już wolę oglądać jak PewDie w to gra, przynajmniej nie jest już straszne. Jego reakcje są doprawdy świetne.

Racja, przy pierwszym miałam taki ubaw że o mało sama się najpierw nie... posikałam ze strachu a potem o mało nie ze śmiechu
To jest gra tylko dla fanów naprawdę przerażających gier, czas jaki przeznaczyłam na Amnesię, wynosił około godziny, trochę mniej, na pewno nie więcej, tak gram, gram, po 20 minutach już zasypiam bo jedynie chodzisz, aż tu nagle wyskakuje Ci to monstrum *wyyyyyyyje*
Wydarłam się tak głośno że moja mama która grała w pokoju obok zapytała czy dobrze się czuję, odpowiedziałam że gram w horror a ona na to "Aha, normalne...".
Potem wołałam żeby była obok, mam tak pokój że siedzę plecami do drzwi, jak grałam to było co chwilę spojrzenie za plecy czy tam nie jest.
Penumbra... no cóż, aż mi się dziwnie w głowie zrobiło (takie uczucie jak się panicznie boisz a nie krzyczysz czy nie uciekasz tylko się wpatrujesz...) jak musiałam tego doktorka zamknąć...
Grałam w obie części Obscure, myślałam że tamto jest straszne, ale to...
Tego nie da się opisać słowami *ogląda się za siebie*

Ostatnio edytowany przez Terra (22-07-2012 22:16:37)


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#5 21-07-2012 13:26:30

 Carolinee

Diablica

Skąd: Najgłębsze czeluście Piekła
Zarejestrowany: 09-07-2012
Posty: 165

Re: PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

Terra napisał:

Racja, przy pierwszym miałam taki ubaw że o mało sama się najpierw nie... posikałam ze strachu a potem o mało nie ze śmiechu
To jest gra tylko dla fanów naprawdę przerażających gier, czas jaki przeznaczyłam na Amnesię, wynosił około godziny, trochę mniej, na pewno nie więcej, tak gram, gram, po 20 minutach już zasypiam bo jedynie chodzisz, aż tu nagle wyskakuje Ci to monstrum Q________Q
Wydarłam się tak głośno że moja mama która grała w pokoju obok zapytała czy dobrze się czuję, odpowiedziałam że gram w horror a ona na to "Aha, normalne...".
Potem wołałam żeby była obok, mam tak pokój że siedzę plecami do drzwi, jak grałam to było co chwilę spojrzenie za plecy czy tam nie jest Q_Q.
Penumbra... no cóż, aż mi się dziwnie w głowie zrobiło (takie uczucie jak się panicznie boisz a nie krzyczysz czy nie uciekasz tylko się wpatrujesz...) jak musiałam tego doktorka zamknąć...
Grałam w obie części Obscure, myślałam że tamto jest straszne, ale to...
Tego nie da się opisać słowami Q_Q *ogląda się za siebie*

Jej, ja nie jestem zbyt strachliwa, poza kilkoma wyjątkami. Wciąż przypominając sobie smile.dog, wzdrygam się. Ale nie tę wersję z psem, tylko tym... czymś.
Etto~ Można by założyć taki wątek o creepypastach, strasznych grach wideo. Bo lekki offtop zrobimy. >D
Ale PewDie rzeczywiście jest 'hilarious', jego reakcje są naprawdę komiczne. Nic nie pobije Peddobeara i kilku innych scen. Ostatnio zaczął też grać w inną grę pt. 'Anna', podobno dosyć straszna, ale to się jeszcze okaże, gdyż na razie jęczał, że za trudna, a gdy rozwiązał jakieś puzzle, ogłosił się geniuszem. Ah, nie dziwię się, że tyle osób go subskrybuje, przecież jest jak najbardziej tego warty! xD Osobiście czekam z niecierpliwością na każdy jego filmik~


Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. 

Offline

 

#6 21-07-2012 15:11:15

 TaiyoMuun

Princess Amalia

38702222
Skąd: ja się tu wzięłam ?
Zarejestrowany: 13-07-2012
Posty: 50

Re: PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

Jak można bać się takich gier? Chociaż powiem że w pewnym momencie Amnesia mnie przerażała... np. ta woda O.o


Goście, denerwujesz mnie... a każdy twój wybryk skończy się tym że rzucę na ciebie paralitusa!

Offline

 

#7 21-07-2012 16:27:39

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

TaiyoMuun napisał:

Jak można bać się takich gier? Chociaż powiem że w pewnym momencie Amnesia mnie przerażała... np. ta woda O.o

Oj da się, da...
Zagraj w to jak nikogo nie ma w domu, jest około 2 w nocy kiedy już nie myślisz trzeźwo jak za dnia (nie chcę tym nikogo urazić, to jest nawet udowodnione naukowo, ale nie o tym rozprawiamy), załóż słuchawki, ale nie takie małe "douszne" ale na uszy, gdzie masz echo, skup się i efekt murowany...
brrrrrrrrrrr....


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#8 21-07-2012 16:48:41

 TaiyoMuun

Princess Amalia

38702222
Skąd: ja się tu wzięłam ?
Zarejestrowany: 13-07-2012
Posty: 50

Re: PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

Terra napisał:

TaiyoMuun napisał:

Jak można bać się takich gier? Chociaż powiem że w pewnym momencie Amnesia mnie przerażała... np. ta woda O.o

Oj da się, da...
Zagraj w to jak nikogo nie ma w domu, jest około 2 w nocy kiedy już nie myślisz trzeźwo jak za dnia (nie chcę tym nikogo urazić, to jest nawet udowodnione naukowo, ale nie o tym rozprawiamy), załóż słuchawki, ale nie takie małe "douszne" ale na uszy, gdzie masz echo, skup się i efekt murowany...
brrrrrrrrrrr....

Aż mi się nie chce o tym myśleć...


Goście, denerwujesz mnie... a każdy twój wybryk skończy się tym że rzucę na ciebie paralitusa!

Offline

 

#9 31-01-2013 20:54:22

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: PewDie' i Amnesia: The Dark Descent

W ten oto sposób BARBIE pokonała Naszego Idola...
Nie beczki, nie potwory z Amnesii, Penumbry czy Cry of Fear...
Ta słodka do korzeni zębów dziewczynka którą kochają wszystkie dziewczynki...
EH Q_Q

Ostatnio edytowany przez Terra (31-01-2013 20:55:03)


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 
Zawartość forum jest wytworem fikcji literackiej i pod żadnym pozorem nie należy naśladować powyższych treści.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com