Ogłoszenie


#1 03-08-2012 21:05:06

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Z dedykacją dla Taiyo.
Dowiedziałam się, że nasza droga TaiyoMuun cierpi na raka i szóstego sierpnia jedzie do szpitala na około pół roku. Nie jest jednak pewna, czy przeżyje.
To, że Taiyo może umrzeć mnie boli i napawa smutkiem, strachem. Dla tego to piszę. Żałuję, że opuści nas na całe pół roku. Ale wróci. Bo MUSI wrócić.
Nie sądzę, że mogę zrobić więcej, więc po prostu chce wam powiedzieć i spróbować ją pocieszyć.
Nie czepiajcie się błędów, nie chwalcie rysunków, nie po to tu jesteście.
Jesteście po to, bo pomóc Taiyo!



      Życie bywa bardzo przewrotne. Jednym daje bogactwo, drugim spokojne życie, innym… choroby. Choroby, które wspomaga ten cały ‘rozwój cywilizacyjny’. Może i leczą wiele chorób, ale na jeszcze więcej pozostają prawie bezsilni.

      Wady wrodzone, HIV, rak…



~•~•~•~•~•~•~
'Każdy jest prze­kona­ny, że je­go śmierć będzie końcem świata. Nie wie­rzy, że będzie to ko­niec tyl­ko i wyłącznie je­go świata...'

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2012/216/c/b/for_taiyo1_by_killergirlfuria-d59sqtn.png


      To nie ‘pikuś’! Chorują na nie wszyscy, osoby stare i młode. Tym starym to najczęściej w sumie wszystko jedno, ale ci, którzy jeszcze nie wszystko widzieli… Wyobrażacie sobie? Marzenia legły w gruzach. Życie legło w gruzach. Przyszłość legła w gruzach.

      Pytanie tylko… Czemu?
                                      Czyżby… Bóg nie istniał?
                                                                    Jeśliby istniał, nie dopuściłby do tego.




~•~•~•~•~•~•~
'Nadzieja matką głupich? Niep­rawda, znam wielu mądrych ludzi.'  



      Ale oni wszyscy popełniają błąd. Nieważne kim są, nieważne gdzie. Im po prostu przestaje zależeć. Tracą nadzieję, ostatnią deskę ratunku dla swojej psychiki. Czemu?
      Nie wolno się poddawać, choćby nie wiem co. Nie wolno. Ty też nie możesz, rozumiesz?


~•~•~•~•~•~•~
'Ok­ropnie przyk­ro jest pat­rzeć, jak umiera nadzieja.'

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/216/d/3/for_taiyo2_by_killergirlfuria-d59sr0k.png




Jeśli postanowisz nas opuścić, przysięgam ci…
                                                                     …Pójdę w zaświaty i wytargam cię stamtąd za uszy!


      A więc, Taiyo. Złe scenariusze odpadają. Powiedzieć mogę tylko jedno.


~•~•~•~•~•~•~
'Cier­pienie wy­maga więcej od­wa­gi niż śmierć.'

'Nie kłam­stwa, lecz praw­da za­bija nadzieję.'   



Do widzenia za pół roku!


http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/216/c/6/for_taiyo3_by_killergirlfuria-d59sr7k.png



      Nie trać nadziei, bo to najgorsze ze wszystkiego.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#2 03-08-2012 21:08:34

 Cherish

Wiśniowy Książę

Skąd: Cukiernia~
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 235
WWW

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Właśnie. Taiyo, masz wrócić, rozumiesz? X.x Inaczej Cię znajdę i spokoju nie dam! :<


I don't know if I am a boy
I don't know if I am a girl
I don't know how I got mad
I don't think I should get back

Offline

 

#3 03-08-2012 21:15:49

 Carolinee

Diablica

Skąd: Najgłębsze czeluście Piekła
Zarejestrowany: 09-07-2012
Posty: 165

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Eh... Mimo, że już wiedziałam to i tak jest mi przykro. Wrócisz. Na pewno. Tylko, czy ja tam jeszcze będę, tego już pewna nie jestem... ._.
Ale wierzę, że Tobie się uda. Na pewno. Będę tęsknić... ;-;


Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. 

Offline

 

#4 03-08-2012 21:22:43

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Carolinee napisał:

Eh... Mimo, że już wiedziałam to i tak jest mi przykro. Wrócisz. Na pewno. Tylko, czy ja tam jeszcze będę, tego już pewna nie jestem... ._.
Ale wierzę, że Tobie się uda. Na pewno. Będę tęsknić... ;-;

A bo ty jedna! Taiyo, ty se uważaj, bo z tym wytargiwaniem to ja na serio!


Łoooo kutwa, wyobraź se, ile yaoiców i innego dziadostwa będziesz musiała po powrocie nadrobić! ._.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#5 03-08-2012 23:23:32

 Mariko

Nigrum Criceta

19957424
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 68

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

To co przeczytałam to nie wiem jak zareagować, cholernie żal i smutno mi ale myślę że wszystko będzie dobrze, jest jeszcze młoda i ma naprawdę duże szanse na przeżycie. Życzę jej jak najlepiej, nie znam jej i nie widziałam na oczy to i tak myślę że wróci.


Ani drogi do nieba, ani bramy do ziemi.

Offline

 

#6 03-08-2012 23:33:30

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

http://img841.imageshack.us/img841/5249/dlataiyo.jpgPowiem szczerze, aż mnie zatkało jak przeczytałam pierwsze słowa...
Nadal jestem w szoku, no ale chyba więcej niż poprzednicy nie da się napisać, powiedzieć.
Wrócić musisz, w końcu muszę się dowiedzieć kim jesteś racja? xD. Ta latająca dziewczyna zza okna no! Nie ma opcji innej, za pół roku widzę Cię na chatBox'ie i z nowymi pomysłami na kontynuację jak i rysunki.
Marq, podpisuję się do lotu, aby ją wytargać.
Co więcej, ja muszę się dowiedzieć od Ciebie o Japonii, rozumiesz? To mój ukochany kraj, więc musisz mi o nim poopowiadać jak wrócisz.

Szybkiego powrotu do Nas Taiyo


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#7 04-08-2012 14:09:31

 Risu

Nikczemna Pani Imperator

10436571
Skąd: Sweet Home Alabama
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 92
WWW

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Cóż... mimo, że nie miałyśmy za bardzo okazji się poznać, przykro mi. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i że do nas wrócisz. Trzymam kciuki, w końcu medycyna się rozwija. Będziemy tęsknić. Wracaj szybko do zdrowia.


Gwałcić, rabować, palić, mordować! *-*

Offline

 

#8 04-08-2012 14:18:49

 Wincenty

Panienka z Okienka~

Zarejestrowany: 10-07-2012
Posty: 11

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Nie mogę w szto uwierzyć. I naprawdę mnie zatkało, kiedym przeczytała pierwe wersy.  Pół roku? Toż to szmat czasu. Jam będę cholernie tęsknićże. Będę trzymać kciuki i ni mogę szto sobie wyobrazić, byś po pół roku nie wróciła. To po prostu niemożliwe!
Wracaj szto do zdrowia ^ ^.

Offline

 

#9 04-08-2012 14:30:57

 TaiyoMuun

Princess Amalia

38702222
Skąd: ja się tu wzięłam ?
Zarejestrowany: 13-07-2012
Posty: 50

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Ja... Po prostu nie wiem co powiedzieć... Nie wiedziałam że mogę mieć takie wielkie wsparcie po za bratem i dziadkami. Naprawdę bardzo wam dziękuję za słowa pociechy i to że mam wrócić. To... takie miłe uczucie.
Mam nadzieję że za pół roku się zobaczymy... Mam naprawdę wielką nadzieję.


Goście, denerwujesz mnie... a każdy twój wybryk skończy się tym że rzucę na ciebie paralitusa!

Offline

 

#10 07-08-2012 22:09:06

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

TaiyoMuun napisał:

Ja... Po prostu nie wiem co powiedzieć... Nie wiedziałam że mogę mieć takie wielkie wsparcie po za bratem i dziadkami. Naprawdę bardzo wam dziękuję za słowa pociechy i to że mam wrócić. To... takie miłe uczucie.
Mam nadzieję że za pół roku się zobaczymy... Mam naprawdę wielką nadzieję.

Taiyo... Ty NIE MOŻESZ mieć nadziei... Powiedz że WRÓCISZ
To wystarczy .


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#11 12-08-2012 23:11:11

 Khaazara

Forumowy Sucharek

43894731
Skąd: Krymtataria
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 255

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Boże, człowiek robi sobie urlop, wraca, patrzy... A tu ktoś koniec świata przesunął i nawet słowem nie pisnął! Bo ja inaczej nie mogę odebrać tego, czego się właśnie dowiedziałam; to jakiś armagedon. Nie znamy się może jakoś wybitnie długo, droga Taiyo, ale i tak jest mi bardzo przykro i strasznie jest mi żal z powodu twojej tragedii. Bo niestety, ale taka wiadomość niezależnie od wieku zawsze jest tragedią. Nie jesteś jednak martwa, diagnoza to jeszcze nie gwóźdź do trumny! Walcz, nie poddawaj się, pamiętaj, że masz jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia, powiedzenia. Może łatwo jest tak mówić osobie całkowicie zdrowej, jednak wiara i nadzieja naprawdę są potężnym orężem, nie zapominaj o tym a  jestem przekonana, że za pół roku znów sobie pogadamy. Wierzę w ciebie


Can't learn to do something well?
Enjoy doing it poorly!

Offline

 

#12 13-09-2012 17:04:54

 Scyzor

Adventure Time

Skąd: przyszedł SMS?
Zarejestrowany: 06-08-2012
Posty: 48

Re: Problemy naszej codzienności - Dla i o Taiyo [*].

Mam dla was wiadomość... i nie jest zbyt zadowalająca...
Jeszcze nie wiadomo czy Tai będzie żyć, nie wiadomo czy wróci ale... słabnie. Powiedziała mi że nie ma siły walczyć. Nie wiem już jak do niej dotrzeć. Jakby tego było mało, okazało się że jej organizm został zaatakowany przez jakiegoś cholernego wirusa. Jej brat powiedział mi, że lekarze nie dają jej na razie żadnych szans. Mam jednak nadzieję że ona niedługo wróci tu, do tbg i znów rozgadamy się tak jak za starych dawnych lat ._.

Offline

 
Zawartość forum jest wytworem fikcji literackiej i pod żadnym pozorem nie należy naśladować powyższych treści.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Producent szamb betonowych i innych Metropol Wohnung 7, LachmĂśwe