Ogłoszenie


#31 19-08-2012 15:27:16

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Plaża

Razem z Alice poszła zbierać muszelki, jednak ją interesowały te najładniejsze i największe. Nie potrzebowała ich od groma, zależało jej na tej jednej jedynej, największej i najpiękniejszej...
Tuż przy stopie niebieskookiej dostrzegła piękną muszlę, kremową, z pięknym tęczowym połyskiem w środku. Rzuciła się na piasek aby zdążyć przed nią zebrać ją
-MOJA! - krzyknęła


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#32 19-08-2012 15:28:35

 Risu

Nikczemna Pani Imperator

10436571
Skąd: Sweet Home Alabama
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 92
WWW

Re: Plaża

- No to może by tak się tego pozbyć, hm~? - szepnął zadziornie wprost w jego ucho, zsuwając materiał jeszcze bardziej.
Fuknął tylko cicho na słowa dziewczyny, gdy mu zabrała podpórkę i w pięknym stylu wyglebał się na piasek. Po chwili jednak wstał, otrzepał się i ponownie uczepił ramienia blondynka.


Gwałcić, rabować, palić, mordować! *-*

Offline

 

#33 19-08-2012 15:36:39

 Carolinee

Diablica

Skąd: Najgłębsze czeluście Piekła
Zarejestrowany: 09-07-2012
Posty: 165

Re: Plaża

Roześmiała się tylko, widząc zachowanie koleżanki.
Po chwili jednak prychnęła głośno i niebezpiecznie powoli zbliżyła się do obu chłopaków.
Westchnęła ciężko, posyłając Inkubowi zniecierpliwione spojrzenie.
- Błagam, czy już na chwilę nie można cię zostawić? Bądź poważny - wygłosiła, ze sceptyzmem obserwując białowłosego. - Może lepiej zajmij się procentami - dodała, mrużąc oczy.


Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. 

Offline

 

#34 19-08-2012 15:43:56

 Khaazara

Forumowy Sucharek

43894731
Skąd: Krymtataria
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 255

Re: Plaża

Na plażę tak na prawdę nie miał zamiaru się wybierać. Ani odrobinkę. Nie wiedział więc za bardzo, kiedy i jak nadeszła go ochota aby się popluskać. Tyle tylko, że w rzece. Ale oczywiście, nie byłby sobą, gdyby w niej nie przysnął i gdyby mocny nurt nie porwał go wprost do morza. Dryfował więc teraz niedaleko brzegu, śpiąc słodko, a fale unosiły jego bezwiedne ciało ku powierzchni. To, że jeszcze się nie utopił można uznać tylko i wyłącznie za zasługę jego wrodzonego braku inteligencji. W końcu, głupi zawsze ma szczęście.


Can't learn to do something well?
Enjoy doing it poorly!

Offline

 

#35 19-08-2012 15:43:58

 Cherish

Wiśniowy Książę

Skąd: Cukiernia~
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 235
WWW

Re: Plaża

Spojrzał to na demonicę, to na jej męskiego odpowiednika. Przechylił głowę.
- To może jednak pójdę gdzieś z dala od wody i pobijecie się nie narażając moich ubrań? - zapytał powoli, niepewnie, nie wiedząc, czy powinien się wtrącać.


I don't know if I am a boy
I don't know if I am a girl
I don't know how I got mad
I don't think I should get back

Offline

 

#36 19-08-2012 15:47:01

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Plaża

Odetchnęła z ulgą po czym podeszła do znajomych.
-Hej, kotek, nie przejmuj się, nie zrobią Ci krzywdy - powiedziała z uśmiechem. -Ale chodź, lepiej się przesuńmy... - dodała z niepewnym uśmiechem odciągając blondyna delikatnie od Alice i Mesh'a.
Bała się że mogliby być zdolni do wszystkiego...


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#37 19-08-2012 15:47:01

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Plaża

Westchnęłam głośno. Wyszłam z wody, złapałam swoje pareo i obwiązałam tak, że mogło pełnić funkcję torby. Wróciłam do wody i dałam nura, na rafie są najładniejsze. Zanim brakło mi tlenu zdążyłam wziąć połówkę pięknej, białej małży i pustą muszlę po ślimaku i musiałam wypłynąć.
- Dziewczyny, na rafie są ładne! - krzyknęłam do koleżanek, machając połową białej małży. Zanurkowałam znów i znalazłam całą małże. Tym razem nie chodziło mi o muszlę. Z trudem rozwarłam zwierzątko i wyjęłam sporą perłę w lekko zielonym kolorze. Ściskając kurczowo znalezisko wypłynęłam i wyszłam na plażę.
- Patrzcie co mam! - pokazałam im perłę z triumfem, przerywając kłótnię. I naglę zobaczyłam w wodzie coś dużego i czarnego. - E, patrzcie, Jyrgall! - krzyknęłam cudem powstrzymując parsknięcie śmiechem. - Ktoś po niego płynie? - zapytałam, wciąż machając perłą.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#38 19-08-2012 15:50:37

 Risu

Nikczemna Pani Imperator

10436571
Skąd: Sweet Home Alabama
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 92
WWW

Re: Plaża

Rozejrzał się nerwowo, zastanawiając się, czy nikt nie zawinął im alkoholu. Butelki jednak stały tam, gdzie je zostawił.
- Jestem poważny. - zrobił minkę zbitego psiaka. - Melduję, że procenty bezpieczne. Mogę się wreszcie pobawić? Choć trooooszkę! - zawodził żałośnie.
- Kobiet nie biję, nie ma takiej potrzeby, Kociątko~ - stwierdził wesoło.
Zauważył jakiś duży kształt unoszący się na wodzie. Zmrużył oczy i przyjrzał się dokładniej. Po chwili na jego usta wpełzł drapieżny uśmieszek.


Gwałcić, rabować, palić, mordować! *-*

Offline

 

#39 19-08-2012 15:53:19

 Cherish

Wiśniowy Książę

Skąd: Cukiernia~
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 235
WWW

Re: Plaża

Pokręcił głową, samemu odsuwając się parę kroków od całego towarzystwa. Czuł się jakoś... nieswojo. Tak dziwnie, może zagrożony...
  Oklapnął na miękkim piasku, z kieszeni spodni wyciągnął ołówek i niewielki szkicownik, który jakimś cudem wszedł do kieszeni.


I don't know if I am a boy
I don't know if I am a girl
I don't know how I got mad
I don't think I should get back

Offline

 

#40 19-08-2012 15:53:27

 Khaazara

Forumowy Sucharek

43894731
Skąd: Krymtataria
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 255

Re: Plaża

Dryfował sobie dalej z naprawdę głupim uśmiechem na gębie. Z naprawdę daleka musiał przypominać plamę ropy. Czarny ogon wlókł się niczym końcówka plamy, a czarne włosy rozplątały się z warkocza i rozłożyły na wodzie tworząc dość majestatyczny obraz. Zachodzące słońce grzało niemiłosiernie przywodząc na myśl starą, dobrą pustynię, a łagodne fale kołysały zawzięcie. Wolał się nie budzić. jeszcze dostałby od tego choroby morskiej albo jakiego innego licha...


Can't learn to do something well?
Enjoy doing it poorly!

Offline

 

#41 19-08-2012 15:53:41

 Carolinee

Diablica

Skąd: Najgłębsze czeluście Piekła
Zarejestrowany: 09-07-2012
Posty: 165

Re: Plaża

- Ach, nie ma takiej potrzeby - zapewniła szybko Alice, posyłając mu słodki uśmiech. - Jestem pewna, że Mesh, chociaż na chwilę, potrafi opanować swoje żądze. Prawda? - dodała, nie zmieniając tonu głosu. W powietrzu zawisła niewypowiedziana groźba.
Po chwili, która zdawać się była wiecznością, obróciła się i klasnęła w dłonie.
- To jak? Zabieramy się za ognisko? - zapytała. W jej głosie nie pozostał już ślad poprzedniej hamowanej wściekłości.
Uśmiechnęła się tylko i podążyła za koleżanką, zostawiając Mesha samemu sobie.
Przyjrzała się Dylanowi, który wyciągnął szkicownik. Ach, a więc rysuje?
Z rozbawieniem unosząc brew, usiadła niedaleko blondyna, z zaciekawieniem obserwując jego dłoń.

Ostatnio edytowany przez Carolinee (19-08-2012 16:07:21)


Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. 

Offline

 

#42 19-08-2012 15:58:58

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Plaża

Zaciekawiona nachyliła się nad pierwszakiem
-Widzę ciekawe hobby - uśmiechnęła się miło -Co rysujesz? - zapytała zaciekawiona.
Zawsze była zazdrosna o zdolności plastyczne innych, czekała aż blondyn zacznie cokolwiek rysować.


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#43 19-08-2012 16:01:01

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Plaża

Westchnęłam.
- To róbcie. Ja idę po Jyrgiego i może więcej pereł znajdę. - westchnęłam i znów dałam nura. Podpłynęłam do Naga zastanawiając się, jak go obudzić. W końcu po prostu zaczęłam gadać.
- Jyrgall, wstawaj. Wiesz, żeś do morza zdryfował? - chyba się ruszył. Tyrpnęłam go delikatnie w ramię gotowa łapać jak by co. w końcu jesteśmy na głębokiej wodzie.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#44 19-08-2012 16:07:30

 Khaazara

Forumowy Sucharek

43894731
Skąd: Krymtataria
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 255

Re: Plaża

Jego świadomość zarejestrowała obecność słońca. To było miłe i przyjemne, więc nie zareagował. Potem do jego świadomości dotarł smak słonej wody i kołysanie. To już nie było miłe i przyjemne. Jednak samo uczucie taplania się w mokrej wodzie owszem, więc znów sobie całą sprawę olał. Dopiero gdy dotarł do niego głos... Cichy, przytłumiony odgłosem fal uderzających o jego ciało... Kobiecy głos? Znajomy... I znał jego imię?!
-Byłem grzeczny mamo! -Wrzasnął przerażony podrywając się do pionu. A przynajmniej próbował. W efekcie przez chwilę cały się wyprostował i przez sekundę poleciał w dół, zaraz jednak odezwały się dogorywające resztki jego instynktu samozachowawczego i zaczął poruszać ogonem ruchem wahadłowym, w celu wypłynięcia na powierzchnię. Udało się. Teraz nie wyglądał już jak plama ropy, tylko jak zmokła kura. Spojrzał na Nedię spod mokrych włosów, które stworzyły na jego twarzy coś w rodzaju kurtyny. Wypluł wodę a następnie odnalazł wreszcie język w gębie.
-Gdzie ja jestem?


Can't learn to do something well?
Enjoy doing it poorly!

Offline

 

#45 19-08-2012 16:13:34

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Plaża

- Nad morzem, nie widać? - odparłam beztrosko. - I nie pytaj mnie jak, bo nie wiem. Po prostu nagle pojawiłeś się znikąd, płynąc od strony rzeki. - powiedziałam, okrążając chłopaka stylem grzbietowym.
- Ja tu sobie muszelek szukam, robimy na plaży ognisko, perłę znalazłam. I ciebie. Znalezisko dnia. - zaśmiałam się. - Patrz! - z błyskiem w oku pokazałam czarnowłosemu piękną, bladą kulę mieniącą się w słońcu wszystkimi odcieniami między złotem i zielenią.
- A nie takie cuda jeszcze znajdę. Może. Słońce już będzie zachodzić za jakąś godzinę. - westchnęłam. - To jak? Idziesz do nich? Bo ja wracam do nurkowania. - powiedziałam, poprawiając przewiązane na skos pareo.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#46 19-08-2012 16:14:16

 Cherish

Wiśniowy Książę

Skąd: Cukiernia~
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 235
WWW

Re: Plaża

Zerknął na Dryę kątem oka. Wtedy też zorientował się, że nie za bardzo będzie widział, co rysuje, dlatego ściągnął gogle i założył na głowę. Złote oczy na powrót przybrały zielony kolor.
- Sam jeszcze nie wiem... - mruknął, zaczynając powoli kreślić po kartce linie, które z początku wyglądały jak jakieś bezsensowne kreski, jednak po chwili dało się zorientować, że chłopak zaczyna rysowac jakąś postać od... ubrania.


I don't know if I am a boy
I don't know if I am a girl
I don't know how I got mad
I don't think I should get back

Offline

 

#47 19-08-2012 16:19:28

 Khaazara

Forumowy Sucharek

43894731
Skąd: Krymtataria
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 255

Re: Plaża

-Dla mnie to mogłoby być nawet jezioro. Ja się na terenie nie znam. -Burknął. Musiał przysnąć w tej głupiej rzece. Rany Boga, dlaczego to tylko jemu takie wtopy wychodzą? Kiedyś kompleksów się przez to nabawi...
-Ja akurat jestem mało wartościowym znaleziskiem. Ale perła zaiste zacna. -Machnął ogonem z aprobatą, kompletnie się zapominając, gdzie jest i przez przypadek ochlapując dziewczynę.
-Przepraszam, nie chciałem... Wiesz, ja może lepiej popłynę do nich? Tobie będę tu tylko przeszkadzał. Jeszcze się zgubię albo zaplączę w jaką rafę... -Westchnął rozdzierająco znając swoje genialne zdolności i popłynął ku brzegowi. Trochę bał się tych ludzi, ale co poradzić? Wypełzł na piasek i jakoś tak poczuł się... nostalgicznie. Do tego stopnia, że od razu przysnął.

Ostatnio edytowany przez Khaazara (19-08-2012 16:20:43)


Can't learn to do something well?
Enjoy doing it poorly!

Offline

 

#48 19-08-2012 16:22:20

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Plaża

Cherish napisał:

Zerknął na Dryę kątem oka. Wtedy też zorientował się, że nie za bardzo będzie widział, co rysuje, dlatego ściągnął gogle i założył na głowę. Złote oczy na powrót przybrały zielony kolor.
- Sam jeszcze nie wiem... - mruknął, zaczynając powoli kreślić po kartce linie, które z początku wyglądały jak jakieś bezsensowne kreski, jednak po chwili dało się zorientować, że chłopak zaczyna rysowac jakąś postać od... ubrania.


W ciszy przyglądała się jak chłopak szkicuje, miał talent, to było widać. Usiadła obok niego, podkuliła nogi pod piersi i objęła je rękoma, nie dziwne że Mesh i Alice zwrócili na niego uwagę, był naprawdę... ładny? Przystojny? No cóż, na swój wiek, prezentował się niczego sobie, ale ona nie patrzyła na niego w TEN sposób. Raczej jak na młodszego braciszka. Zachichotała na samą myśl o tym. Czekała aż zdefiniuje płeć postaci, jej wygląd, była ciekawa jak zarysuje cechy osoby. Podążała wzrokiem za rysikiem chłopaka, z nieznanych przyczyn, dawało jej to dziwną frajdę.


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#49 19-08-2012 16:28:23

 Cherish

Wiśniowy Książę

Skąd: Cukiernia~
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 235
WWW

Re: Plaża

Tak w zasadzie nawet nie zarysował konturów, starał się tego unikać. Nie zrobił żadnego szkicu ogólnej postaci, a mimo braku "ciała" skupił się na szczególach takich jak wisiorek, oczy, czy kolczyk w nosie, który to dorysował dopiero chwilę potem. Starał się rysować bardzo szczegółowo, jednak co chwila dorabiał poprawki do ubrania, które zdawało się obchodzić go najbardziej z cełego rysunku. Dopiero pod koniec, gdy zajął się dokańczaniem twarzy, dało się stwierdzić, że rysuje chłopaka - mogło się zdawać, że go zna, ponieważ wysuwając lekko koniec języka z ust, ze skupieniem starał się oddać każdą skazę czy zmarszczkę.


I don't know if I am a boy
I don't know if I am a girl
I don't know how I got mad
I don't think I should get back

Offline

 

#50 19-08-2012 16:32:04

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Plaża

Mruknęłam coś i zanurkowałam znowu. I tak monotonnie, póki słońce nie zaczęło zachodzić. Do moich znalezisk zaliczała się cała masa muszli, perły chyba w każdym kolorze tęczy, kilka ładnych koralowców, bursztyn i parę innych rzeczy, równie ciekawych. Skierowałam się w miarę zadowolona w stronę plaży i po chwili byłam na pisaku.


Wiem, że to głupi pomysł, ale mógłby przypłynąć gigantyczny rekin XDD Byłoby co na ognisku piec XDD


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#51 19-08-2012 16:42:41

 Terra

Miszcz gry w butelkę

26495668
Skąd: Sprzed komputera xD
Zarejestrowany: 20-07-2012
Posty: 92

Re: Plaża

Cherish napisał:

Tak w zasadzie nawet nie zarysował konturów, starał się tego unikać. Nie zrobił żadnego szkicu ogólnej postaci, a mimo braku "ciała" skupił się na szczególach takich jak wisiorek, oczy, czy kolczyk w nosie, który to dorysował dopiero chwilę potem. Starał się rysować bardzo szczegółowo, jednak co chwila dorabiał poprawki do ubrania, które zdawało się obchodzić go najbardziej z cełego rysunku. Dopiero pod koniec, gdy zajął się dokańczaniem twarzy, dało się stwierdzić, że rysuje chłopaka - mogło się zdawać, że go zna, ponieważ wysuwając lekko koniec języka z ust, ze skupieniem starał się oddać każdą skazę czy zmarszczkę.

-Łał - szepnęła ze zdumieniem.
Miał talent, rysunek był niesamowicie szczegółowy, nawet tak drobne elementy jak wisiorki czy kolczyki odznaczały się talentem. Musiał znać tego mężczyznę, spojrzała na jego twarz
"-Czyżby wolał mężczyzn? -" pomyślała.
No tak, teraz wiedziała że jeżeli tak, Mesh ma przewagę chociażby we płci. Chociaż mogła się mylić. Przecież rysunek nic nie znaczy, racja?
W oddali dostrzegła Nedię i Jyrgall'a, reszta zajęła się piciem, opalaniem i odpoczynkiem na plaży. No cóż, musiała poczekać jeszcze na ognisko...
-Nie przejmuj się nimi - kiwnęła głową na inkuba i sukkuba -Jak znów zaczną Cię molestować... uciekaj do nas, mieszkamy w domku przy płocie, przed domem wiszą zazwyczaj drewniane dzwonki odgradzające nas od zewnętrznego świata, moja znajoma spoza szkoły miała bzika na punkcie feng shui- uśmiechnęła się i podeszła do Mariko
-Mariko, masz ochotę na alkohol? - uśmiechnęła się przebiegle


http://img801.imageshack.us/img801/1552/terraun.jpg

Offline

 

#52 19-08-2012 16:54:26

 Carolinee

Diablica

Skąd: Najgłębsze czeluście Piekła
Zarejestrowany: 09-07-2012
Posty: 165

Re: Plaża

- Ach, Drya, smucisz mnie twoimi osądami - obruszyła się Alice. - Ja nikogo nie molestuję bez jego zgody przecież... - dodała, pochmurniejąc.
Przyjrzała się rysunkowi Dylana i z zadowoleniem stwierdziła, iż jest niezły. Podobał jej się szkic. Oparła policzek na dłoni, ze skupieniem obserwując wyraz twarzy blondyna.
Uśmiechnęła się. Słodki.


Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy. 

Offline

 

#53 19-08-2012 18:48:41

 Riwena

Fioletowa Głupota

41584214
Skąd: Chyba Polska, ale ręki nie dam
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 72

Re: Plaża

- Szlag - wyszeptała zbliżając się do brzegu morza.
Liczba osób, które myślała, że będą na plaży (czyli sama ona) zwiększyła się kilkakrotnie. Zatrzymała się przed ostatnim drzewem, za którym był już tylko piasek i woda, a następnie przyjrzała się grupce uczniów. Rozmawiali i wyglądało na to, że dobrze się bawią. Pośpiesznie ściągnęła z siebie spódnice i bluzkę, odsłaniając liliowy kostium kąpielowy. Spakowała rzeczy do torby i wrzuciła ją na drzewo, po czym możliwie najszybciej pobiegła w kierunku fal. Serce biło jej jak oszalałe. Nie chciała by ktoś ją zobaczył. Kiedy wskoczyła do morza poczuła się dużo lepiej - nawet jeśli ją zauważyli prawdopodobieństwo, że kogoś to zainteresowało było niewielkie, a jeszcze mniejsze szanse były na znalezienie jej w śród toni. Chyba - że tak ja ona - ktoś z nich ma choćby szczątkowe skrzela.


To tylko ja. Przeglądaj dalej.

Offline

 

#54 19-08-2012 19:15:30

 Khaazara

Forumowy Sucharek

43894731
Skąd: Krymtataria
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 255

Re: Plaża

Piasek przesuwał się pod nim, jakby poruszany falami a chłopak po prostu leżał i syczał z radości. Słońce i piasek. Ach, mimo wszystko stęsknił się za nimi. Jednak słona woda przyniesiona przez łagodny przypływ uświadomiła go, że wcale nie wrócił na pustynię. Trzeźwiejąc podniósł się do siadu, przetarł oczy i przeciągnął się z głośnym westchnieniem. Namierzył wzrokiem Nedię i podpełzł do niej wyraźnie zaciekawiony.
-Co tam masz? -Zaciekawiony zaczął grzebać w skarbach, które dziewczyna trzymała w dłoniach. Aż w końcu wyciągnął dwie płaskie muszle i przytknął je sobie do torsu, zasłaniając sutki.
-Hej, do twarzy mi w roli syrenki? -Wypiął pierś, naprężył mięśnie, machnął ogonem i odrzucając głowę w bok w celu odgarnięcia włosów z twarzy, uśmiechnął się niczym rasowy błazen.


Can't learn to do something well?
Enjoy doing it poorly!

Offline

 

#55 19-08-2012 19:27:15

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Plaża

Zaczęłam się śmiać, siadając na ziemię.
- Mój drogi, jeśli mam być szczera, to płetw ci brak i masz trochę zbyt męską sylwetkę. - stwierdziłam z uśmiechem. Wzięłam jednego z koralowców, białego i misternie wpięłam sobie we włosy, jakoś przymocowałam dwie małże do stanika i westchnęłam ciężko.
- Kutfa, ogona nie mam! - bąknęłam. - A tak to się nadaję? Zaśmiałam się, prężąc jak struna. Spojrzałam na niego z szerokim uśmiechem po czym zaczęłam się chichrać. Coś mi przemknęło przed oczami i plusnęło w wodzie.
- Czy to nie była ta nowa co z nami jechała w karocy? - zapytałam.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#56 19-08-2012 19:39:40

 Khaazara

Forumowy Sucharek

43894731
Skąd: Krymtataria
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 255

Re: Plaża

-Płetw mówisz? Przyganiał kocioł garnkowi! I wcale nie mam za męskiej sylwetki... Ja bardzo kobiecy chłop jestem! -Wystawił język na wierzch w geście dziecinnego protestu. Po czym coś go olśniło. Z zakamarków splątanych włosów wyłowił cudem jeszcze tam będącą gumkę do włosów, po czym na chwilę odpełzł w kierunku drzew i krzewów. Skrzywdził paprocie uszczuplając je o dwa liście, po czym przymocował je za pomocą gumki do końcówki ogona i wrócił do dziewczyny, znów przytykając muszelki do klatki piersiowej.
-I co? Tak lepiej? A z ciebie to pomijając dół, w miarę przyzwoita syrena by była... Ale mnie i tak nie pobijesz! -Uniósł się dumą niczym balon helem, po czym roześmiał zaraźliwie. Czasami robienie z siebie idioty było zdecydowanie najlepszym sposobem na życie. Gdy lisica zwróciła mu uwagę na wodę na chwilę zamarł a następnie wyszczerzył się z całych sił.
-O, faktycznie. Nie usłyszałem jej... Heeeej! Wodna panienko! Dobry wieczór! -Wydarł się w stronę morza machając ogonem zamiast zajętymi dłońmi, przez co jeden z liści odpadł.
-Ha, no i skończyło się rumakowanie...

Ostatnio edytowany przez Khaazara (19-08-2012 19:41:47)


Can't learn to do something well?
Enjoy doing it poorly!

Offline

 

#57 19-08-2012 20:04:51

 Riwena

Fioletowa Głupota

41584214
Skąd: Chyba Polska, ale ręki nie dam
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 72

Re: Plaża

Kiedy usłyszała głos prawdopodobnie skierowany do niej, wynurzyła się z wody. Odgarnęła z twarzy mokre włosy, których nigdy nie spinała i przywitała się o jakieś sześćdziesiąt procent ciszej niż Jyrgall:
- O... Cześć.
On i Nedia widocznie dobrze się bawili lekko parodiując syreny. Nie zastanawiając się wiele pokazała im jedno ze skrzel, uśmiechnęła się i powiedziała dość śmiało jak na nią:
- Jeszcze to i macie kompletny strój


To tylko ja. Przeglądaj dalej.

Offline

 

#58 19-08-2012 20:07:45

 Marqueree

Zła Wróżka Chrzestna

13862368
Skąd: Mordor, Ulica Ciemna 4
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 210

Re: Plaża

Spojrzałam na dziewczynę. A właściwie na jej skrzela.
- Ja tam zamiast syreny wolę być seksowną ratowniczką! - zaśmiałam się, wyplątując koralowca z włosów. Wzięłam do ręki perły i zaczęłam się nimi bawić. Dziesięć kulek, każda w innym kolorze. Ładne.


Goście, strzeż się, ja cię widzę! Zjem cię, jak coś przeskrobiesz!
Mimo, że jestem Adminem, nie jestem taka sztywna, jakby niektórzy Chcieli~♫


Wolę nawet nie myśleć, jak nudny byłby ten świat bez świrów takich, jak Ja!

Offline

 

#59 19-08-2012 20:08:09

 Cherish

Wiśniowy Książę

Skąd: Cukiernia~
Zarejestrowany: 07-07-2012
Posty: 235
WWW

Re: Plaża

Obrócił kartkę szkicownika na tył i spojrzał na nową, czystą. Westchnął głośno, znów zaczynając szkicować, jednak to, co tworzył teraz nie miało być już żadnym portretem ni widokiem. Wyglądało raczej jak projekt. Projekt ubrań, bo tę samą koszulkę rysował z każdej strony, zaznaczał szwy i dokładny krój. Czasami musiał się dłużej zastanowić, zmazać kawałek i poprawić.


I don't know if I am a boy
I don't know if I am a girl
I don't know how I got mad
I don't think I should get back

Offline

 

#60 19-08-2012 20:14:54

 Riwena

Fioletowa Głupota

41584214
Skąd: Chyba Polska, ale ręki nie dam
Zarejestrowany: 08-07-2012
Posty: 72

Re: Plaża

Zaśmiała się cicho ze słów dziewczyny i rozglądnęła się po plaży, by przyjrzeć się ludziom.
- Jeśli jest komu robić usta-usta, to czemu nie - palnęła coś zupełnie nie w jej stylu i zarumieniła się, nie wiedząc co o niej pomyślą.
Zanurkowała na sekundę by ochłodzić policzki i zagapiła się w perełki Nadii.


To tylko ja. Przeglądaj dalej.

Offline

 
Zawartość forum jest wytworem fikcji literackiej i pod żadnym pozorem nie należy naśladować powyższych treści.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
RESIDENCIAL EUNICE HotĂŠis RomĂŠnia